Gerbiamas www.agroakademija.lt skaitytojau,

sveikiname atvykus į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) edukacinę interneto svetainę žemdirbiams. Tikimės, kad čia publikuojama praktiška informacija padės pelningai ir saugojant gamtą plėtoti pasirinktą verslą.

Kompetentinga, akredituota žemės ūkio specialistų komanda visoje Lietuvoje pasirengusi Jums padėti teikdama kompleksines paslaugas.

Naujausios Lietuvos ir užsienio agroidėjos, gerieji ūkininkavimo pavyzdžiai ir aktualijos objektyviai pristatomi straipsniuose, vaizdo reportažuose ir fotoalbumuose. Užsukite ar paskambinkite – Konsultavimo tarnybos biuras yra kiekviename rajone.

Norite žinoti kuo pulsuoja žemės ūkis? Prenumeruokite www.agroakademija.lt naujienlaiškį ir informacija agroverslui ir ūkiui pasieks Jus kasdien.

Svetainę 2010 m. spalį įkūrė LŽŪKT drauge su partneriais: Lietuvos ūkininkų sąjunga, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru. Už inovatyvumą parodoje „Sprendimų ratas 2010“ interneto svetainė apdovanota medaliu.


NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


4

Akademija, Kėdainiai
Oro temperatūra, 2 m:
Dirvos temperatūra, 20 cm:
Oro slėgis (mBar):
Vėjo greitis (m/s):

GEBA_1


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos