Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

 

Gerbiamas www.agroakademija.lt skaitytojau,

sveikiname atvykus į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) edukacinę interneto svetainę žemdirbiamsTikimės, kad čia publikuojama praktiška informacija padės pelningai ir saugojant gamtą plėtoti pasirinktą verslą.

Kompetentinga, akredituota žemės ūkio specialistų komanda visoje Lietuvoje pasirengusi Jums padėti teikdama kompleksines paslaugas.

Naujausios Lietuvos ir užsienio agroidėjos, gerieji ūkininkavimo pavyzdžiai ir aktualijos objektyviai pristatomi straipsniuose ir vaizdo reportažuose. Užsukite ar paskambinkite – Konsultavimo tarnybos biuras yra kiekviename rajone.

Norite žinoti kuo pulsuoja žemės ūkis? Prenumeruokite www.agroakademija.lt naujienlaiškį ir informacija agroverslui ir ūkiui pasieks Jus kasdien.

Svetainę 2010 m. spalį įkūrė LŽŪKT drauge su partneriais: Lietuvos ūkininkų sąjunga, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru. Už inovatyvumą parodoje „Sprendimų ratas 2010“ interneto svetainė apdovanota medaliu.

Ramunė Sutkevičienė
www.agroakademija.lt vyr. redaktorė
tel.: (8 347) 37 010, 8 649 13 424
el. p. redaktore@agroakademija.lt

Dėl reklamos portale kreipkitės į Eriką Mankutę,
Rinkodaros skyraus vadovę
tel. 8 675 39 832
el. p. erika.mankute@lzukt.lt

Ūkininkaujate ir turite klausimų daugiau nei atsakymų?

Profesionali ir akredituota žemės ūkio specialistų komanda visoje Lietuvoje pasirengusi Jums padėti, teikdama kompleksines  paslaugas. Užsukite ar paskambinkite – Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos biuras yra kiekviename rajone. Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

 
baneris

© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2021 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos