Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

STRAIPSNIAI > AUGALININKYSTĖ > Svarbūs su plotu susijusių KPP priemonių taisyklių pakeitimai

Svarbūs su plotu susijusių KPP priemonių taisyklių pakeitimai

Nacionalinė mokėjimo agentūra






2018-03-27
 
Informuojame, kad šios savaitės pradžioje buvo pakeistos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonių „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ bei „Išmokos už vietoves, kuriose esama gamtinių ar kitų specifinių kliūčių“ įgyvendinimo taisyklės. Kviečiame susipažinti.
 
Kovo 26 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymą Nr. 3D-180, kuriuo buvo pakeistos  KPP priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ taisyklės, galima rasti čia.
 
Kovo 27 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-186  KPP priemonės „Išmokos už vietoves, kuriose esama gamtinių ar kitų specifinių kliūčių“ įgyvendinimo taisyklės buvo išdėstytos nauja redakcija. Su šiuo teisės aktu galima susipažinti paspaudus šią nuorodą.
 
Primename, kad pagal su plotu susijusias Kaimo plėtros programos priemones paraiškos bus priimamos jau netrukus – nuo balandžio 16 d. Paraiškas bus galima teikti iki birželio 4 d. (pavėluotai – iki birželio 29 d.).


 VIDEONAUJIENOS

Lauko diena Šalčininkuose: dirvožemio kalkinimo ypatumai
IKMIS 2020. Pasėlių stebėjimas – situacija Biržų rajone

NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

Basf_zieminiai_rapsai_230x350px

4


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos