Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

STRAIPSNIAI > PARAMA IR VERSLAS > Nespėjusiems deklaruoti pasėlių: pratęstas terminas

Nespėjusiems deklaruoti pasėlių: pratęstas terminas

LR žemės ūkio ministerija


2018-10-01

© LŽŪKT

Žemdirbiai, nespėję dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių deklaruoti žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų, dar gali tai padaryti iki š. m. spalio 31 dienos.

Paraiškos priimamos tik esant nenugalimos jėgos aplinkybėms, pavyzdžiui, dėl paramos gavėjo mirties, ilgalaikio paramos gavėjo profesinio nedarbingumo, stichinės nelaimės, turinčios didelį poveikį žemės ūkio valdai, ir kt.

Žemės ūkio veiklos subjektas turi per 15 darbo dienų nuo tos dienos, kai sužinojo arba galėjo sužinoti apie nenugalimos jėgos aplinkybes (bet ne vėliau kaip iki einamųjų metų spalio 31 d.), savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką (https://paseliai.vic.lt). Jeigu to padaryti nėra techninių galimybių, visada galima kreiptis į savivaldybę ar seniūniją pagal žemės ūkio valdos centro adresą.

Savivaldybės ar seniūnijos darbuotojas arba žemės ūkio veiklos subjektas dokumentus (prašymą priimti pavėluotą paraišką, vėlavimo priežasties pagrindimo dokumentų originalus ir patvirtintą paraišką) turi išsiųsti paštu Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (Blindžių g. 17, 08111 Vilnius). Agentūra, gavusi minėtus dokumentus, priima sprendimą dėl vėluojančios paraiškos priėmimo.

Atkreiptinas dėmesys: po spalio 31 d. paraiškos nebepriimamos.

Dėl paraiškos teikimo galite pasikonsultuoti paskambinę VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrą tel. (8 5)  266 0620 arba rašydami el. paštu pagalba@vic.lt. VIDEONAUJIENOS

Lietuviško ūkio kokybė: auginkite, gaminkite, prekiaukite (1)
Ūkininkas įkūrė kompleksines paslaugas teikiantį autoservisą

NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

 


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos