Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

STRAIPSNIAI > PARAMA IR VERSLAS > Patvirtinta nauja pažymos apie gaunamas pajamas iš žemės ūkio veiklos forma

Patvirtinta nauja pažymos apie gaunamas pajamas iš žemės ūkio veiklos forma

Nacionalinė mokėjimo agentūra


2018-12-11
©LŽŪKT 
 
Informuojame, kad gruodžio 6 d. buvo pakoreguota Žemės ūkio veiklos subjektų pajamų dalies, gaunamų iš žemės ūkio veiklos, įvertinimo metodika. Joje patvirtinta nauja pažymos, kurią teikia siekiantys paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros priemones, forma.
 
Pakeitus minėtą metodiką, pažymos apie žemės ūkio veiklos subjekto praėjusių kalendorinių metų pajamas turi būti teikiamos nauja forma. Įsakymas dėl metodikos pakeitimo įsigaliojo gruodžio 8 d., taigi jau nuo gruodžio 10 d. (pirmadienio) jis taikomas teikiantiems paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Primename, kad paraiškos pagal šią veiklos sritį priimamos iki gruodžio 31 d. 
Naują pažymos apie žemės ūkio veiklos subjekto, siekiančio pasinaudoti parama pagal  Lietuvos kaimo plėtros priemones, praėjusių kalendorinių metų pajamas, formą rasite čia.


 VIDEONAUJIENOS

Lietuviško ūkio kokybė: auginkite, gaminkite, prekiaukite (1)
Ūkininkas įkūrė kompleksines paslaugas teikiantį autoservisą

NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

 


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos