Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti
TEMOS > AUGALININKYSTĖ > Ūkininkams rengiami dronų naudojimo kursai

Ūkininkams rengiami dronų naudojimo kursai

LŽŪKT informacija


2019-01-15

© LŽŪKT nuotr.

Britų kompanija „Drone AG“ siūlo ūkininkams dronų (bepiločių orlaivių) naudojimo kursus.

Sukurta nuotolinė praktinė mokymo programa, skirta augalininkystę plėtojantiems ūkininkams ir agronomams, norintiems įgyti daugiau žinių apie dronų naudojimo žemės ūkyje galimybes.

Kompaniją „Drone AG“, įsteigtą stambiame augalininkystės ūkyje, Šiaurės Anglijoje, valdo dronų ekspertas Džekas Renghamas (Jackas Wranghamas) ir jo brolis ūkininkas Hju (Hugh). Jie siūlo dronų naudojimo žemės ūkyje sprendimus Jungtinėje Karalystėje. Organizuodami dviejų dienų kursus ūkyje arba internetu ir siekdami supažindinti dalyvius su dronų, kaip veiksmingos taupymo priemonės, naudojimu, broliai dalinasi savo ir agronomo Roberto Ordo (Robert Ord) specifiniais įgūdžiais bei patirtimi.

Visų dronų galimybių panaudojimas

„Mūsų praktinių kursų metu nereikia daug valandų sėdėti klasėje, o tik po to išbandyti dronus automobilių stovėjimo aikštelėje. Kursų dalyviai įgyja praktinių žinių“, – sako Džekas Renghamas.

Kursų programa sukurta atsižvelgus į ūkininkų, planuojančių pirkti arba jau turinčių droną, bet nežinančių visų jo galimybių, poreikius.

Kartografavimas ir pasėlių stebėjimas

Taigi „Drone AG“ kursuose aiškinama apie kartografavimą ir pasėlių stebėjimą. Taip pat pateikiamos rekomendacijos, kaip rinkti ir naudoti ūkio valdymo, draudimo, planavimo ir tikrinimo duomenis.

Keturių modulių nuotoliniai kursai apie dronų, kaip efektyvių taupymo priemonių, naudojimą kainuoja 150 svarų sterlingų. Juose dalyvaujantys ūkininkai ir agronomai gali naudotis mokymo medžiaga, vaizdo įrašais, atsisiųsti katalogus.

Pirmasis saugaus drono naudojimo modulis nemokamas. Užbaigus visų keturių modulių mokymo kursus, galima gauti profesionalaus JK drono naudotojo kvalifikacijos taškų.

Vertė Saulius Zagorskis, LŽŪKT

Dėl Jums reikalingos informacijos ir paslaugų kreipkitės į LŽŪKT rajonų biurų konsultantus.

baneris

AgS LT 230x350

ikmis mokymu baneris

apskaita

GZPK BANERIS