Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

STRAIPSNIAI > PARAMA IR VERSLAS > Nuo liepos – parama užsiimantiems žemės ūkio produktų perdirbimu

Nuo liepos – parama užsiimantiems žemės ūkio produktų perdirbimu

LŽŪKT informacijaLR žemės ūkio ministerija


2019-06-17

© LŽŪKT nuotr.

Jau nuo liepos 1 d. įmonės ir kooperatyvai vėl galės teikti paraiškas paramai gauti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“.

Norintys teikti paraiškas kviečiami į VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo (toliau – LŽŪKT)  biurus jau dabar! Turintys sėkmingą ilgametę patirtį ekonomikos paslaugas teikiantys konsultantai išsamiai susipažins su veiklos srities paramos teikimo schema, taisyklėse numatytais tinkamumo kriterijais ir reikalavimais paramai gauti, įsipareigojimais, kuriuos turėsite vykdyti gavę paramą, taip pat parengs verslo projektą.

Didžiausia paramos suma vienam projektui gali siekti iki 1,3 mln. eurų. Paramos intensyvumas sudaro iki 40 proc. tinkamų finansuoti išlaidų. Per visą 2014–2020 m. laikotarpį didžiausia galima paramos suma vienam juridiniam asmeniui gali būti iki 4 mln. eurų.

Svarbiausias šio paraiškų surinkimo pokytis: projektams įgyvendinti skirti 28,8 mln. Eur lygiomis dalimis bus paskirstyti dešimčiai Lietuvos apskričių. Pateiktų paramos paraiškų atrankos vertinimas, vadovaujantis nustatytais kriterijais, vyks apskričių lygmeniu pagal projekto įgyvendinimo vietą. Parama bus skiriama už vaisių, uogų, daržovių, augalininkystės produkcijos, mėsos, pieno perdirbimą ir (arba) rinkodarą, taip pat už jų perdirbimo procese susidariusių atliekų perdirbimą.

Paramos galės kreiptis juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio produktų perdirbimu ir (arba) rinkodara arba užsiimantys žemės ūkio veikla ir perdirbantys dalį valdoje užaugintos produkcijos bei planuojantys užsiimti produktų perdirbimo ir (ar) rinkodaros veikla.

Paraiškos bus priimamos iki rugpjūčio 30 dienos, projektai įgyvendinami be partnerių.

Daugiau informacijos apie šią priemonę rasite taisyklėse.

Dėl Jums reikalingos informacijos ir paslaugų kreipkitės į LŽŪKT rajonų biurų konsultantus.


 VIDEONAUJIENOS

Lietuviško ūkio kokybė: auginkite, gaminkite, prekiaukite (1)
Ūkininkas įkūrė kompleksines paslaugas teikiantį autoservisą

NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

 


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos