Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

STRAIPSNIAI > VERTA ŽINOTI > Svarbi informacija bičių laikytojams

Svarbi informacija bičių laikytojams

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras


2019-09-11

© LŽŪKT nuotr.

Informuojame, kad bičių laikytojai, norėdami gauti informaciją apie planuojamus purkšti profesionaliajam naudojimui skirtais augalų apsaugos produktais ar rapsų sėklos, apdorotos augalų apsaugos produktais pasėlių laukus, kurių sudėtyje yra tiametoksamo ar klotianidino, privalo Ūkinių gyvūnų registre atsinaujinti savo kontaktinius duomenis ir būtinai nurodyti teisingą telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

Siekdami atsinaujinti kontaktus, asmenys, laikantys bites, turi kreiptis į veterinarijos tarnybą arba atnaujinti savo kontaktus patys, jei turi suteiktus vartotojų prisijungimus Ūkinių gyvūnų registre (https://www.vic.lt:8102/pls/gris/kl_main.pirmas). 

Atkreipiame dėmesį, kad kontaktiniai duomenys (telefono numeris bei elektroninio pašto adresas) Ūkinių gyvūnų registre turi būti atnaujinami (patikslinami) kasmet, nes kitaip bitininkų nepasieks informacija apie numatomus vykdyti žemės ūkio naudmenų purškimus.
NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

pasaru-tyrimo-baneris

nuotoliniai mokymai

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos