Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti
TEMOS > MIŠKININKYSTĖ > Parama miško kokybei gerinti: prailgintas paraiškų teikimo laikas

Parama miško kokybei gerinti: prailgintas paraiškų teikimo laikas

LŽŪKT informacija


2020-06-25

© LŽŪKT nuotr.

Jau anksčiau ŽŪM informavo, kad pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Pakoreguotame paraiškų rinkimo grafike nustatyta, jog paraiškos pagal priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritis „Miško veisimas“ ir „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“, bus priimamos dviem savaitėmis vėliau.

Paraiškas pagal priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miško veisimas“ bus galima teikti nuo rugsėjo 15 d. iki lapkričio 16 d. (anksčiau paraiškas buvo numatyta rinkti nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 30 d.).

Paraiškos pagal veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė bus renkamos nuo  liepos 15 d. iki rugsėjo 14 d. (anksčiau paraiškas buvo numatyta rinkti nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.).

Su žemės ūkio ministro įsakymu galima susipažinti čia.

Naudinga konsultuotis su specialistais

Dėl išsamių konsultacijų kreipkitės į ilgametę patirtį turinčius Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Miškininkystės paslaugų biuro specialistusApžiūrėję mišką, jie patars, kokius miško priežiūros darbus reikia atlikti, kokius dokumentus pasiruošti, kad būtų galima gauti leidimą vykdyti ūkinę veiklą,  įvertins galimybę gauti paramą, konsultuos, parengs miško želdinimo ir žėlimo projektą, pateiks paraišką, atsakys į pateiktas užklausas, konsultuos projekto įgyvendinimo klausimais, padės nepasiklysti tarp įsipareigojimų ir reikalavimų.

Agroakademija.lt rekomenduoja pažiūrėti:

Miško apsauga nuo žvėrių: repelentai ir tvoros

Miško valdytojams – nemokamos konsultacijos

Miško savininkų nuotoliniai mokymai: miško sanitarinė ir priešgaisrinė apsauga

Miško savininkų nuotoliniai mokymai: miško atkūrimas ir įveisimas

Miškasodis: kaip sodinti eglaites

 

Pagal ŽŪM informaciją

Dėl Jums reikalingos informacijos ir paslaugų kreipkitės į LŽŪKT rajonų biurų konsultantus.

baneris-i-agro

bestplanter

medziobirza1 (1)