STRAIPSNIAI > PASAULIS > Dušas laukuose – paprasta ir patogu

Dušas laukuose – paprasta ir patogu

Parengta pagal užsienio spaudą


2012-04-05

 

Modernios žemės ūkio technikos gamintojai užtikrina ne tik mašinų efektyvų darbą, bet ir geras vairuotojo darbo sąlygas. Daugelyje kabinų įrengta speciali įleidžiamo oro filtravimo sistema. Vis tik nuimant derlių, tenka nemažai paplušėti, tad viena Didžiosios Britanijos įmonių žemdirbiams siūlo kilnojamąjį lauko dušą, kurį galima pervežti bet kokiu 4x4 džipu arba pikapu.

Dusas

Kilnojamieji lauko dušai itin populiarūs tarp Kanados (Šiaurės Amerika) žemdirbių. Dušas prijungiamas prie suskystintų gamtinių dujų baliono ir bet kokios standartinės žarnos. Jeigu nėra galimybės tiekti vandenį, galima panaudoti vandens rezervuarą ir siurblį. Prie dušo kartu pridedamos pusės colio žarnos jungiamosios detalės, dujų reguliatorius ir žarna.

Dušas itin paprastai reguliuojamas. Galima nustatyti norimą vandens temperatūrą ir srovės stiprumą. Srovę taip pat galima reguliuoti – nuo 2 iki 6 litrų vandens per minutę, o 11 kg propano baliono užtenka maždaug 28 valandoms pastoviai naudoti. Automatiniam uždegimui naudojamos dvi D-cell baterijos.

Kilnojamasis lauko dušas kainuoja apie 750 lt. VIDEONAUJIENOS

Prioritetas – išsaugoti azotą, mažinant jo garavimą
Srutų rūgštinimas domina ir Estijos mokslininkus, ir praktikus

NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

baneris_5

pasaru-tyrimo-baneris

manto-baneris

nuotoliniai mokymai

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2019 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos