Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti
TEMOS > PARAMA IR VERSLAS > Netrukus baigsis deklaravimas

Netrukus baigsis deklaravimas

Nacionalinė mokėjimo agentūra


2017-05-31

 

Iki žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų bei gyvulius deklaravimo pabaigos laiko liko visai nedaug. Prašome ūkininkų suskubti ir nelaukti paskutinės deklaravimo dienos – birželio 6. Paraiškas dar bus galima teikti iki liepos 1 d., tačiau už kiekvieną uždelstą darbo dieną išmokų suma bus mažinama 1 proc.

Birželio 6 d. baigiasi kasmetinis žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų bei gyvulius deklaravimas bei paraiškų pagal su plotu susijusias Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų (dėl tęstinių įsipareigojimų) arba 2014–2020 metų programų priemones teikimas.

Pasibaigus deklaravimo terminui, paraiškas bus galima teikti pavėluotai iki liepos 1 d., tačiau už kiekvieną uždelstą darbo dieną parama bus mažinama 1 proc. Pažymėtina, kad po birželio 6 d. paraiškos sertifikuoti ekologinę gamybą ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą užaugintus vaisius, uogas ir daržoves nepriimamos.

Ūkininkai, kurie siekia gauti susietąją paramą už gyvulius ir einamaisiais metais turėjo, turi ar planuoja turėti gyvulių (galvijų, avių ar ožkų), turėtų paraiškoje neužmiršti pažymėti, kad prašo išmokos už tam tikros rūšies gyvulius.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad pasirinkus elektroninį informacijos gavimo būdą, paraiškų administravimas truks trumpiau ir parama pasieks greičiau.

Rasti visą informaciją apie reikalavimus gauti paramą, sužinoti, kaip pasirengti patikrai, kas tikrinama patikrų metu, susipažinti su patikrų grafiku, atmintinėmis bei rekomendacijomis, padėsiančiomis išvengti pažeidimų, galima Nacionalinė mokėjimo agentūros interneto svetainės skiltyje „Tiesioginės išmokos“.


baneris

mazinu_1

apskaita