Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > „Ką pasėsi 2011“ pasėjo naujovių

„Ką pasėsi 2011“ pasėjo naujovių
2011-04-08


Šešioliktoji paroda „Ką pasėsi“ – tikras pavasario pranašas. Įspūdingos žemės ūkio technikos ekspozicijos, trąšų ir augalų apsaugos priemonių naujovės, gausus sodininkų, daržininkų ir gėlininkų, amatininkų ir tautinio paveldo puoselėtojų produkcijos pasirinkimas kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių ir lankytojų.

Anot parodos organizatorių - Lietuvos žemės ūkio ministerijos ir Lietuvos žemės ūkio universiteto - atstovų, šiemet dalyvavo daugiau kaip 200 įmonių, 17 iš užsienio šalių, ir apie 400 smulkiųjų gamintojų bei pardavėjų. Per tris dienas sulaukta apie 90 tūkst. lankytojų. Lankytojus traukė ne tik gausiai išrikiuota galinga žemės ūkio technika ar ant prekystalių pūpsantys ekologiški mėsos, duonos ir pyragų gaminiai. Daugelis atvykusiųjų plūdo ir į paviljoną, kuriame savo veiklą pristatė mokslo, verslo, konsultavimo įstaigos. Konsultavimo tarnybos specialistai sulaukė gausaus lankytojų būrio, kuriems buvo pristatytos naujos paslaugos.

Oper. Vaidas Čižauskas, red. Ramunė Sutkevičienė

© www.lzukt.lt ir  www.agroakademija.ltNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

Agroakad Juventus 230X350

4


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos