Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > Arimas: artojas vis dar reikalingas?

Arimas: artojas vis dar reikalingas?
2017-07-04


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Kaišiadorių rajono biuro iniciatyva birželio pabaigoje ūkininkai buvo pakviesti į jau tradicinį renginį – arimo pamoką. Ji buvo organizuota siekiant pasiruošti liepos 12 d. vyksiančioms 19-osioms Lietuvos artojų varžyboms.
Renginyje dalyvavusių ištvermę bandęs permainingas oras netrukdė nei arti, nei mokytis arimo meno. Ūkininkai iš įvairių rajono vietų kaip tik džiaugėsi, kad oras tinkamas mokytis. Jie drauge su renginio organizatoriais ir rėmėjais ne tik diskutavo apie arimo subtilybes, aiškinosi, kaip išvengti arimo klaidų, bet ir pabandė atsakyti į klausimą ar, gausėjant ūkiuose moderniai technikai ir išmaniosioms technologijoms, artojas vis dar reikalingas?

Išrinkti geriausi arimo meistrai savo kraštui atstovaus liepos 12 d. (trečiadienį) Liepų kaime (Dotnuvos sen., Kėdainių r.) vyksiančiose LIETUVOS ARTOJŲ VARŽYBOSE 2017. Atvykite ir Jūs: lauks ne tik geriausi šalies artojai, bet ir tautinių amatų pamokos, atrakcijos ir žaidimai. Artojams reikalingas TAVO palaikymas! Kviečiame.

Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.lt, www.agrokademija.lt, 2017 m. birželisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

Basf_zieminiai_rapsai_230x350px

4


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos