Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > Renkuosi sėjamąją (1)

Renkuosi sėjamąją (1)
2018-03-28


„Kaip pasėsi, taip ir duonos turėsi“, – sako patarlė. Mažinant žemės dirbimo intensyvumą ir atsisakant arimo plūgu, sėjamosios vaidmuo žemės ūkio augalų augimo technologijoje didėja. Ypač didelis dėmesys skiriamas sėjamųjų universalumui, kad būtų galima sėti kuo daugiau ir įvairesnių augalų į skirtingai įdirbtas arba visai neįdirbtas dirvas.

Sėjos kokybei užtikrinti svarbu žinoti ir suprasti sėjamųjų konstrukcijas, veikimą, panaudojimo galimybes, mokėti pasirinkti mašinas ir sureguliuoti jas įvairių augalų sėjai skirtingomis sąlygomis.Nors pasirinkti tikrai yra iš ko, tačiau apsispręsti nelengva. Jeigu tai pati pirma Jums reikalinga įranga ir mažai apie jas nusimanote – tokiu atveju reikia ir visai naudinga pasitarti su specialistu, kuris gali patarti, kokia įranga yra geriausia konkrečiu atveju. Parodoje „Ką pasėsi 2018“ konsultavo UAB „Dotnuva Baltic“, UAB „DOJUS agro“ ir AB  „Lytagra“ produktų vadybininkai.
Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
©www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2018 m. kovasNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

Basf_zieminiai_rapsai_230x350px

4


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos