Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > Pasėlių būklę stebėti padeda dronai

Pasėlių būklę stebėti padeda dronai
2019-05-02


Norėdama didinti IKMIS elektroninių paslaugų vartotojų spektrą ir elektroninių paslaugų prieinamumą, duomenų tikslumą, kokybę, aktualumą ir informacijos pateikimo patogumą, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba įsigijo du bepiločius orlaivius su specialiomis kameromis ir programine įranga. Vienas jų – kvadkopteris dronas su dviem kameromis (aukštos rezoliucijos RGB ir multispektrine NDRE), kurios skirtos nustatyti augalų būklę vėlesnėse augimo stadijose arba storesniuose lapuose. Kitas bepilotis orlaivis yra fiksuoto sparno SenseFly eBee SQ su Parrot Sequoia multispektrine kamera. Su šiuo dronu šiuo metu ir yra atliekami stebėjimai Kėdainių r. ūkininko laukuose. Kokia informacija gauta naudojant bepiločius orlaivius, žiūrėkite reportaže.

Prisijunkite prie informacinio portalo www.ikmis.lt! Jau dabar rasite nuolat atnaujinamą informaciją apie pasėlių (žieminių rapsų, žieminių ir vasarinių kviečių, vasarinių miežių, bulvių ir sėjamųjų žirnių) situaciją savo rajone ir visoje Lietuvoje.

© www.lzukt.ltwww.agroakademija.lt, 2019 m. balandisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

Basf_zieminiai_rapsai_230x350px

4


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos