Visi, kam reikalingi Augalų apsaugos kursų baigimo ar kvalifikacijos pažymėjimai, kviečiami mokytis nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > GYVULININKYSTĖ > Avininkystė: rimta verslo šaka, turinti savo rytdieną

Avininkystė: rimta verslo šaka, turinti savo rytdieną
2016-05-19


Kasmet šalyje laikoma vis daugiau avių (šiemet apie 146 tūkst., prieš kelis metus tik 13 tūkst.), tad atėjo laikas kalbėti ne tik apie kiekybę, bet ir apie kokybę. O ją pasiekti geriausias būdas – kontrolinis veislinių avinukų penėjimas, juk bandos pagrindas – geras reproduktorius. Apie kontrolinio penėjimo naudą, galimybę įvertinti laikomus avinus reproduktorius pagal palikuonių penėjimąsi bei jų mėsines savybes specializuotoje avininkystės parodoje „Avis aprengs ir pamaitins 2016“ kalbamės su prof. Vigilijumi Jukna, Gyvulininkystės selekcijos, veislinės vertės nustatymo ir sklaidos centro vadovu, Elektrėnų sav. ūkininku Sauliumi Stirna ir UAB „Šeduvos avininkystė“ vadovu Rimantu Kairiu.

Oper. Vaidas Juška, red. Ramunė Sutkevičienė

© www.lzukt.lt ir www.agroakademija.lt

 NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

mobili laboratorija


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos