Visi, kam reikalingi Augalų apsaugos kursų baigimo ar kvalifikacijos pažymėjimai, kviečiami mokytis nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > APSKAITA IR MOKESČIAI > Pridėtinės vertės mokesčio naujovės

Pridėtinės vertės mokesčio naujovės
2019-07-15


Įprastai juridinio asmens mokestinis laikotarpis yra kalendorinis mėnuo, o fizinio asmens – kalendorinis pusmetis, tačiau šie nustatyti laikotarpiai gali būti keičiami į kitokį mokestinį laikotarpį. Štai nuo liepos 1 d. įsigaliojo nauja nuostata, jog juridiniai vienetai, kurių metinės pajamos neviršija 300 000 eurų, gali taikyti kalendorinio ketvirčio mokestinį laikotarpį. Yra ir daugiau pridėtinės vertės mokesčių naujovių, pvz., PVM mokestinio laikotarpio nustatymo taisyklės ir i.SAF pasikeitimai nuo š. m. liepos arba atvirkštinis PVM mobiliesiems telefonams, planšetėms, nešiojamiesiems kompiuteriams ir standiesiems diskams. Apie tai išsamiau informuoja Edita Kiuberienė, LŽŪKT vyresnioji buhalterinės apskaitos specialistė.

Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2019 m. liepa

 NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

uadt

 

baneris_5


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos