Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > MIŠKININKYSTĖ > Miško valdytojams – nemokamos konsultacijos

Miško valdytojams – nemokamos konsultacijos
2019-10-16


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybai jau 4-erius metus patikėta konsultuoti miško valdytojus pagal ES priemonės veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“.

Jeigu teikėte paraišką ir iš Nacionalinės mokėjimo agentūros gavote pranešimą, kad esate konsultavimo paslaugų gavėjas, nedelskite ir kreipkitės:

1. Suteiksime informacijos apie atitinkamus įpareigojimus, numatytus buveinių ir paukščių apsaugai svarbiose teritorijose bei Vandens pagrindų direktyvoje. Konsultuosime dėl saugomose teritorijose vykdomų įvairių rūšių miško kirtimų, taikomų ūkinės veiklos apribojimų bei Lietuvos Respublikos miškų ir kitų aktualių įstatymų taikymo.

2. Kreipkitės ir dėl ekonominės bei aplinkosauginės veiklos miško valdoje. Specialistai suteiks konsultacijų dėl ES paramos priemonių miškų ekonominei vertei didinti naudojimo, ūkininkavimą privačiuose miškuose reglamentuojančių teisės aktų taikymo ar miškotvarkos projektų rengimo.

Nuo ko pradėti?

Rašykite, skambinkite: asta.sakickiene@lzukt.lt, 8 686 53 703 arba atvykite į jums artimiausią Konsultavimo tarnybos biurą.

Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius

© www.lzukt.ltwww.agroakademija.lt, 2019 m. spalisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


baneris-i-agro

Baneris-naujas-VEIKIANTIS-230x480

medziobirza1 (1)


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2021 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos