Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > MIŠKININKYSTĖ > Miško apsauga nuo žvėrių: repelentai ir tvoros

Miško apsauga nuo žvėrių: repelentai ir tvoros
2019-10-23


Lietuvos miškuose gausu briedžių, šernų, kiškių, tauriųjų elnių, stirnų ir kitų žvėrių, kurie siekdami išsimaitinti, ypač žiemą, padaro daug žalos jaunuolynams: apkandžioja medelių viršūnes ir šakutes, jiems ūgtelėjus, elniai, stirninai ir briedžiai laupo žievę ar trindamiesi į medelius valosi ragus, pelės apgriaužia stiebelių žievę prie pat žemės. Kartais žvėrys visiškai sunaikina želdinius, todėl juos būtina apsaugoti.
Kokios pagrindinės miško apsaugojimo priemonės? Konsultuoja Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Miškininkystės paslaugų biuro vyresn. specialistas Justinas Zenevičius ir Agnė Žėglevičiūtė.
Turite klausimų, susijusių su miško plėtra ar priežiūra? Kreipkitės. LŽŪKT Miškininkystės paslaugų biuro specialistai suteiks konsultacijų privačių miškų savininkams ir tiems, kurie suinteresuoti miškų ūkio plėtra. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.ltwww.agroakademija.lt, 2019 m. spalis

 NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


baneris-i-agro

Baneris-naujas-VEIKIANTIS-230x480

medziobirza1 (1)


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos