Visi, kam reikalingi Augalų apsaugos kursų baigimo ar kvalifikacijos pažymėjimai, kviečiami mokytis nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > SODININKYSTĖ IR DARŽININKYSTĖ > Daržovių sandėliavimo aktualijos

Daržovių sandėliavimo aktualijos
2018-08-30


Tinkamas apdorojimas rudenį, teisinga temperatūra ir laikymo sąlygos – tai pagrindiniai elementai, kad daržovės išsilaikytų šaltuoju metų laiku. Kaip daržoves – bulves ir svogūnus – sekėsi auginti šiemet, kokią įtaką turėjo įsivyravę karščiai, kokiose saugyklose ir kaip geriausiai juos laikyti?
Reportaže – daržovių sandėliavimo aktualijos. Patirtimi dalinosi Kėdainių r. ūkininkai Rolandas Andriulis ir Saulius Dambrauskas, žemės ūkio kooperatyvo „Suvalkijos daržovės“ direktorius Martynas Laukaitis, Almantas Juška, Baltic food technologies komercijos direktorius. Mokslines įžvalgas pateikė dr. Elena Survilienė-Radzevičė, LAMMC SDI Augalų apsaugos laboratorijos vyresnioji mokslo darbuotoja.

Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
©www.lzukt.lt; www.agroakademija.lt, 2018 m. rugsėjisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

pasaru-tyrimo-baneris

manto-baneris

nuotoliniai mokymai

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos