Visi, kam reikalingi Augalų apsaugos kursų baigimo ar kvalifikacijos pažymėjimai, kviečiami mokytis nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > APSKAITA IR MOKESČIAI > Verslo sėkmė – tvarkinga apskaita

Verslo sėkmė – tvarkinga apskaita
2014-01-10


Dažnai sakoma, kad sėkmingo ūkio garantas – tvarkingai vedama apskaita. Ūkio apskaitą būtina tvarkyti žemdirbiams, ketinantiems ir besinaudojantiems Europos Sąjungos ar nacionaline parama, norintiems gauti banko paskolą ir kt. Tai žinodami ūkininkai samdosi buhalterius arba kreipiasi į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos ūkio apskaitos konsultantus, kurie šioje sityje dirba daugiau nei 20 metų. Konsultavimo tarnyba žengia inovatyvių IT sprendimų žemės ūkiui keliu – per pastaruosius metus ūkininkams sukurtos ir pristatytos 3 kompiuterinės programos „e-GEBA“ dalys (Augalininkystės, Gyvulininkystės, Ekonomikos), o šiais metais ir ketvirtoji – Buhalterijos dalis. „e-GEBA“ Buhalterija – unikali buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo programa – lengvai valdoma, patogus ūkinės veiklos duomenų įvedimas, greitas jų apdorojimas bei sisteminimas. Galimybė duomenis filtruoti, grupuoti, analizuoti, programos dėka galima rengti reikiamas finansines ataskaitas.

Oper. V. Juška, red. E. Mankutė

© www.lzukt.lt ir www.agroakademija.ltNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

uadt

 

baneris_5


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos