Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > PARAMA IR VERSLAS > Ūkio valdymas – kaip ant delno

Ūkio valdymas – kaip ant delno
2016-02-09


Žemės ūkio sektorius susidurs su milžiniškais iššūkiais, todėl būtina kilstelėti jo kokybės kartelę į kitą lygį. Revoliucijos čia nereikalingos. Tereikia naujos ūkininkavimo praktikos interpretacijos, naudojant ūkio duomenų valdymo technologijas. Konsultavimo tarnyba jau prieš trejus metus ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms sukūrė kompleksinę ūkio valdymo kompiuterinę programą „e-GEBA“, kurią sudaro keturios dalys – gyvulininkystė, ekonomika, buhalterinė apskaita bei augalininkystė. Jos atskiri (bet kartu ir tarpusavyje susieti) moduliai leidžia detaliai planuoti ūkio darbus, kaupti ir analizuoti ūkio duomenis, rengti ataskaitas ir pan.

Programa pasirodė patraukli ir naudinga naudoti organizuojant būsimųjų ūkininkų ir žemės ūkio specialistų mokymą, tad su jos galimybėmis susipažįsta ir universitetų, ir kolegijų studentai. Kokios jų patirtys? Žiūrėkite reportaže.

Oper. Vaidas Juška, red. Ramunė Sutkevičienė

© www.lzukt.lt ir www.agroakademija.ltNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

 


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos