Visi, kam reikalingi Augalų apsaugos kursų baigimo ar kvalifikacijos pažymėjimai, kviečiami mokytis nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > APSKAITA IR MOKESČIAI > PVM mokėtojų dėmesiui – pokyčiai ūkio apskaitoje!

PVM mokėtojų dėmesiui – pokyčiai ūkio apskaitoje!
2017-01-01


Prieš 3 mėnesius startavo išmanioji mokesčių administravimo sistema – i.MAS,  kuria siekiama perkelti apskaitos duomenis į elektroninę erdvę, užtikrinti sąžiningą verslo konkurenciją, didinti mokesčių mokėtojų pajamų apskaitymą ir mokesčių surinkimą. Ką svarbu žinoti visiems PVM mokėtojams? Apie tai – reportaže.

Neatidėliokite paskutinei dienai! Kviečiame visus PVM mokėtojus, tarp jų ir labai mažas, mažas ir vidutines įmones, asociacijas kreiptis į Konsultavimo tarnybos ūkio apskaitos ir ekonomikos konsultantus dėl apskaitos tvarkymo paslaugos. Jums pasiruošę padėti akredituoti konsultantai, dirbantys visų šalies rajonų centruose įsikūrusiuose Konsultavimo tarnybos biuruose. Laukiame Jūsų!

Oper. Egidijus Vilkevičius, red. Ramunė Sutkevičienė

© www.lzukt.lt ir www.agroakademija.ltNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

uadt

 

baneris_5


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos