Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > PARAMA IR VERSLAS > Jaunojo ūkininko vizija – modernus augalininkystės ūkis

Jaunojo ūkininko vizija – modernus augalininkystės ūkis
2017-06-20


Apie ūkininkavimo pradžią, ES paramą ūkio įsikūrimui, ūkininkavimo filosofiją ir ūkio ateities viziją kalbamės su Šakių r. augalininkystės ūkį puoselėjančiu jaunuoju ūkininku Povilu Valaičiu.
„Jei nori ūkininkauti, turi žemė kvepėti“, – įsitikinęs Povilas. Pasverta rizika, tikslo siekimas, ES parama ir bendradarbiavimas su konsultantais padėjo jaunajam ūkininkui per kelerius metus ūkį išplėsti nuo 8 iki 150 ha. Anot Povilo, tikrai pasitvirtina mintis, kad verta susirasti mylimą darbą, tuomet ir dirbti nereikės. 

***

Nuo liepos 3 d. iki 31 d. renkamos paraiškos pagal veiklos sritį „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“. LŽŪKT ekonomikos paslaugas teikiantys konsultantai, parengę daugiausia sėkmingų verslo planų Lietuvoje, supažindins su visais taisyklių reikalavimais, įsipareigojimais, įvertins ūkio atitiktį projekto atrankos kriterijams, parengs verslo planą, užpildys paraišką ir dirbs su Jumis per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį.
© www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2017 m. birželisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

 


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos