Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > GYVULININKYSTĖ > Įvyko 2017 metų Lietuvos konkūrų čempionatas

Įvyko 2017 metų Lietuvos konkūrų čempionatas
2017-08-07


Rugpjūčio 4–6 d. viename didžiausių Baltijos šalių jojimo sporto komplekse – jojimo sporto klube „Audruvis“ (Joniškio r.) pirmą kartą vyko atviras Lietuvos konkūrų čempionatas.  Raiteliai ir žirgai varžėsi dėl jaunučių, jaunių, jaunų žirgų ir raitelių, jojančių suaugusiais žirgais. čempionų titulo. Dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Norvegijos rungėsi net 14-koje rungčių, kurių bendras prizinis fondas siekė 15000 eurų.

Organizatoriai informavo, kad žirginio sporto aistruolių čempionate startuojančių duetų skaičius kiekvieną varžybų dieną viršijo 200. Čempionato dalyvių gretose žiūrovai išvydo žymius konkūrų duetus, skinančius apdovanojimus ir tarptautinėse varžybose. Pasak čempionato organizatoriaus Kristupo Petraičio, jojimo varžybos Lietuvoje susilaukia vis didesnio dėmesio. „Žirgai – mūsų hobis. Esame entuziastai, kuriems labai svarbu, kad čempionate puikiai jaustųsi ir žirgai, ir dalyviai, ir žiūrovai. Stengiamės sukurti jaukią aplinką ir sąlygas. Džiugu, kad mūsų siekiams pritarė didelis rėmėjų būrys. Reikia pasakyti, kad vis dažniau žymūs šalies verslininkai ir žirginio sporto aistruoliai, remdamiesi užsienio šalių patirtimi, investuoja į jodinėjimui skirtus kompleksus, organizuoja tarptautinius čempionatus, kuriuose savo šaliai gali atstovauti įvairaus amžiaus grupių raiteliai“, – sakė Kristupas Petraitis.

Organizatoriai tikisi jojimo sporto klubo „Audruvis“ bazėje organizuoti ir 2018 metų atvirą Lietuvos konkūrų čempionatą.

 

Red. Jolanta Abarienė, oper. Egidijus Vilkevičius

 © www.lzukt.lt ir www.agroakademija.lt

 2017 m. rugpjūtis

 

baneris

AgS LT 230x350

apskaita

mobili-gyvulininkystes-laboratorija

GZPK BANERIS