VIDEONAUJIENOS > VERTA ŽINOTI > Svarbiausi ūkio darbai sausį

Svarbiausi ūkio darbai sausį
2018-01-02


Gerbiami žemdirbiai, prabėgo dar vieni metai. Nuoširdžiai tikimės, kad pasiekėte rezultatų, kurių tikėjotės. Jei ne – belieka pasimokyti iš klaidų ir siekti geriausio šiais metais. Eikime į sėkmę drauge.
Informuojame, kad sausio 22 d. – paskutinė diena pateikti gruodžio mėnesio Gaunamų ir Išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registrus i.SAF posistemėje, jei mokestinis laikotarpis – mėnuo. Jei mokestinis laikotarpis – pusmetis, reikėtų pateikti 2017 metų II pusmečio registrus.
Sausio 25 -oji –  paskutinė diena pateikti  gruodžio mėnesio PVM deklaraciją, jei mokestinis laikotarpis – mėnuo. Jei mokestinis laikotarpis pusmetis, reikėtų pateikti 2017 metų II pusmečio PVM deklaraciją  ir sumokėti pridėtinės vertės mokestį  už gruodį ar kalendorinį pusmetį.
Pasitikrinkite, ar galioja Augalų apsaugos kursų pažymėjimas. Jei baigėsi, kviečiame dalyvauti auditoriniuose arba nuotoliniuose mokymuose.
Sausį pats laikas atlikti ūkio technologinę analizę ir suplanuoti tręšimą bei kitus augalų priežiūros darbus, užpildyti privalomus žurnalus.
Turinčius miško, sausio 19 dieną kviečiame dalyvauti nemokamuose nuotoliniuose mokymuose „Apvaliosios medienos matavimo būdai ir apvaliosios medienos gabenimas“.
Siekiantiems geriausių gyvulininkystės ūkio rezultatų, į ūkį mobilia laboratorija atvykę specialistai ištirs gyvulių sveikatingumą, pieno kokybės rodiklius, ūkio pašarų bazę, nustatys ankstyvą veršingumą ir patars reprodukcijos gerinimo klausimais, įvertins melžimo įrangos tinkamumą ir gyvulių laikymo sąlygas. Atsižvelgdami į gautus rezultatus, suteiks profesionalias rekomendacijas.
Kviečiame atvykti į artimiausią Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos rajono biurą ir kartu aptarti buhalterinės paskaitos paslaugų teikimo sąlygas ir Jūsų verslo plėtros galimybes. Pasikeitus Jūsų ūkio poreikiams, konsultantai padės juos įvertinti ir pasiūlys paslaugas, kurios leistų pasiekti naujų tikslų.  Juk kiekviena detalė svarbi!
Daugiau informacijos ieškokite Konsultavimo tarnybos interneto svetainėse: www.lzukt.lt, www.ikmis.lt, www.egeba.lt, www.agroakademija.lt
© 2018 m. sausisGEBA_1

 

pasaru-tyrimo-baneris

miskininkystes-baneris

manto-baneris

nuotoliniai mokymai

MU_2017_230x230 (002)

LAS

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/

facebook ikona rds youtube2 gggvokas2instagram