VIDEONAUJIENOS > VERTA ŽINOTI > Svarbiausi ūkio darbai kovą

Svarbiausi ūkio darbai kovą
2018-03-05


Svarbiausi darbai laukuose bei gyvulininkystės ūkyje, ES parama miškams ir investuojantiems į statybas bei jai būtiną įrangą, nuotoliniai mokymai ir kiti neatidėliotini darbai kovą – informaciniame reportaže.

Turite klausimų daugiau nei atsakymų? Kovo 22–24 dienomis susitikime parodoje „Ką pasėsi 2018“. Kviečiame Jus ateiti į seminarą „Inovacija tvariam ūkiui – azoto nuostolių mažinimas dirvožemyje“. Konsultavimo tarnybos specialistai bei mokslininkai patars, kaip tvariai ūkininkauti. Bus pristatyta Lietuvoje dar nenaudota srutų rūgštinimo technologija, skirta mažinti azoto nuostolius, laukus tręšiant skystu mėšlu.
Kviečiame išsakyti savo nuomonę ir parodoje vyksiančiame forume „Ar galima suderinti aplinkosaugos technologijų diegimą su pelninga ūkio veikla?“ Diskusijose dalyvaus žemės ūkio verslo, mokslo ir atsakingų ministerijų atstovai. Galėsite sužinoti atsakymus apie aplinkosaugos reikalavimų įgyvendinimą artimiausioje ateityje. 
Juk kiekviena detalė svarbi!
© www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2018 m. kovasNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

pasaru-tyrimo-baneris

manto-baneris

nuotoliniai mokymai

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2019 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos