Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > IKMIS 2018. Pasėlių stebėjimas – situacija Vidurio Lietuvoje

IKMIS 2018. Pasėlių stebėjimas – situacija Vidurio Lietuvoje
2018-04-17


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) augalininkystės konsultantai visoje Lietuvoje pradėjo dinaminius pasėlių stebėjimus. Prisijunkite prie informacinės sistemos www.ikmis.lt. Jau dabar rasite nuolat atnaujinamą informaciją apie pasėlių situaciją savo rajone ir visoje Lietuvoje. Sužinosite, kokios ligos ar kenkėjai plinta, rasite augalų apsaugos priemonių naudojimo rekomendacijų, galėsitės naudotis elektroniniais augalų ligų, kenkėjų, piktžolių ir Lietuvoje registruotų augalų apsaugos produktų katalogais.
Bus stebimi ūkininkų žieminių rapsų, žieminių ir vasarinių kviečių, vasarinių miežių, bulvių ir sėjamųjų žirnių pasėliai. Kenksmingų organizmų plitimas pasėliuose prognozuojamas vadovaujantis meteorologinių stotelių duomenimis, tad sistemoje pateikta informacija yra operatyvi, ir, tikimės, padės priimti teisingus augalų apsaugos sprendimus.
Kiekvieną savaitę www.agroakademija.lt bus skelbiama naujausia videoinformacija iš stebimų pasėlių. Pirmasis videoreportažas parengtas Kauno rajone, apžiūrint žieminių kviečių ir žieminių rapsų laukus.
Individualios konsultacijos su LŽŪKT augalininkystės konsultantais informaciniame portale www.ikmis.lt.
© www.lzukt.ltwww.agroakademija.lt, 2018 m. balandis

baneris

AgS LT 230x350

ikmis mokymu baneris

apskaita

GZPK BANERIS