Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > PARAMA IR VERSLAS > RECAP: ūkininkui, konsultantui ir tikrintojui

RECAP: ūkininkui, konsultantui ir tikrintojui
2018-07-18


Siekis užtikrinti tvarumą žemės ūkio sektoriuje lėmė, kad formuojant bendrąją žemės ūkio politiką daug dėmesio skirta aplinkosaugos klausimams. Vos ne kasmet besikeičiantys reikalavimai tiesioginėms išmokoms gauti, kelia ne tik daug klausimų ūkininkams, bet ir šių išmokų administravimą vykdančioms institucijoms.
Pastaruoju metu populiarėjant skaitmeniniams problemų valdymo sprendimams, tarptautinio projekto „Suasmenintos viešosios paslaugos remti ir įgyvendinti bendrąją žemės ūkio politiką“ komanda sukūrė įrankį nuotolinėms ūkių patikroms atlikti. Tarptautinėje erdvėje RECAP pavadinimu atpažįstami projekto partneriai iš Graikijos, Jungtinės Karalystės, Belgijos, Ispanijos, Serbijos ir Lietuvos, pasibaigus 2018 m. pasėlių ir žemės ūkio naudmenų deklaravimui, startuoja su naujo įrankio testavimu. Lietuvai atstovauja Nacionalinė mokėjimo agentūra ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.
Projektas finansuojamas H2020 programos.
Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
©www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2018 m. liepaNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

 


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos