Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > VERTA ŽINOTI > Kukurūzų diena ir Lietuvos artojų varžybos 2018! Susitikime

Kukurūzų diena ir Lietuvos artojų varžybos 2018! Susitikime
2018-08-13


Ar jau žinote, ką veiksite rugsėjo 13-ąją? Dar nepasisprendėte? Kviečiame atvykti pasitikrinti žemės ūkio pulso pas mus, į Liepų kaimą, Kėdainių rajone.

10 valandą  šiame 50 ha lauke bus karšta kaip niekada: vyks vienintelis Lietuvoje toks jungtinis renginys: Kukurūzų diena ir jubiliejinės Lietuvos artojų varžybos!

Renginio organizatoriai – 25-erius veiklos metus skaičiuojanti Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba ir partneriai – stengsis, kad Jūs pamatytumėte, kas pažangiausia moksle, agroversle ir pritaikyta praktikoje.

Jūsų lauks konsultantų, mokslininkų ir įmonių atstovų konsultacijos ir seminarai, 23-jų skirtingų kukurūzų veislių palyginimo bandymai, kukurūzų sėjos, auginimo ir pasėlių priežiūros aktualijos, žemės dirbimo ir pašarų ruošimo technikos demonstravimas.

Gyvulininkystės ekspertai kviečia atsivežti ūkyje pasigamintų pašarų pavyzdžius, nemokamai juos ištirs mobiliojoje laboratorijoje ir suteiks rekomendacijas.

Turėsite galimybę arimo meno pasimokyti iš pačių geriausių: šalies stipriausi artojai varžysis dėl nugalėtojo titulo ir galimybės kitąmet atstovauti Lietuvai Jungtinėse Amerikos Valstijose vyksiančiose artojų varžybose.

Ir tai dar ne viskas: išbandysite galingus keturračius, įveiksite kukurūzų labirintą, degustuosite kukurūzų patiekalus ir drauge sieksite Lietuvos rekordo.

Renginys nemokamas.

Atvykite  ir pajuskite agroverslo pulsą.

©www.lzukt.lt; www.agroakademija.lt, 2018 m. rugpjūtis

apskaita

darbu sauga-2

pasaru-tyrimo-baneris

nuotoliniai mokymai_1

GZPK BANERIS

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/