VIDEONAUJIENOS > VERTA ŽINOTI > Lietuvos ekonomikai žemdirbiai gėdos nedaro

Lietuvos ekonomikai žemdirbiai gėdos nedaro
2018-12-17


Kiekvieni metai žemdirbiams atneša permainų. Dalis Lietuvos ūkininkų pernai išgyveno katastrofą dėl lietaus pertekliaus, šiemet – sausra, o  tuo pačiu ir kainos pasiutpolkę šoka. Tačiau žemdirbių atstovai pripažįsta, kad gerų rezultatų nebus be įdėto kruopštaus ir atsakingo darbo.

Galima drąsiai teigti, kad žemdirbiai yra vieni iš tų, kurių dėka kaime išsaugotas gyvybingumas ir bendruomeniškumas bei tęsiamos žemdirbystės tradicijos. „Žemdirbio darbas yra šventas – maitinti žmones, gaminti sveiką maistą“, – sako LŽŪBA prezidentas.

 Kokie buvo šie, besibaigiantys 2018 metai, Lietuvos žemės ūkio bendrovėms, Lietuvos ūkininkų sąjungos nariams ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybai, kuri jau ketvirtį amžiaus į sėkmę eina drauge su žemdirbiu.  Pamąstymai apie besibaigiančius metus ir linkėjimai artėjant gražiausioms metų šventėms – iš žemdirbiškųjų organizacijų vadovų.

Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2018 m. gruodisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


 

pasaru-tyrimo-baneris

manto-baneris

nuotoliniai mokymai

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2019 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos