Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > PARAMA IR VERSLAS > LŽŪKT – pripažinta konsultavimo paslaugų teikėja

LŽŪKT – pripažinta konsultavimo paslaugų teikėja
2019-09-24


Per tūkstantį žemdirbių jau pasinaudojo ES parama konsultavimo paslaugoms gauti ir sutaupė beveik 2 milijonus eurų. Būkite vienas iš jų, jei siekiate tiksliai ir tvariai ūkininkauti.

Jeigu teikėte paraišką ir iš Nacionalinės mokėjimo agentūros gavote pranešimą, kad esate konsultavimo paslaugų gavėjas, nedelskite ir kreipkitės į artimiausią Konsultavimo tarnybos biurą – jums bus atsakyta į visus klausimus.
Norite pasitarti, skambinkite 8 686 53 703 (Asta), 8 642 74 632 (Renata) arba rašykite asta.sakickiene@lzukt.lt, renata.stasinskiene@lzukt.lt.

SVARBU. Atkreipiame dėmesį, kad 2020 m. nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 21 d. pareiškėjai paskutinį kartą buvo kviečiami teikti paraiškas pagal ŽŪM numatytas ir patvirtintas temas, todėl kai kurių temų atsisakyta, palyginti su 2019 m. video.

  • Ūkininkams, jauniesiems ūkininkams ir kitiems žemės valdytojams bus teikiamos konsultacijos pagal šias temas: ūkio veiklos valdymo reikalavimų, geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės standartų laikymasis; klimatui ir aplinkai naudingos žemės ūkio praktikos taikymas; vandens apsaugos reikalavimų įgyvendinimas; integruotų augalų apsaugos priemonių, kurios mažintų pesticidų naudojimą, taikymas.
  • Miško valdytojai bus konsultuojami apie ekonominę ir aplinkosauginę veiklą miško valdoje.
  • Kaimo vietovėje veikiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms numatyta teikti konsultacijas apie įmonės ekonominę ir aplinkosauginę veiklą.

 Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2019 m. 

baneris

mazinu_1

apskaita