Dėl koronaviruso plitimo grėsmės stabdomas auditorinis mokymų, kursų organizavimas. Visi, kam reikialingi augalų apsaugos kursų baigimo ar kvalifiakcijos pažymėjimai, kviečiame mokytis nuotoliniu būdų sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > Žoliniai augalai – dirvožemio būklės indikatorius

Žoliniai augalai – dirvožemio būklės indikatorius
2019-11-11


Kiekvienam ūkininkaujančiam svarbu pažinti savo dirvožemį. Tai nėra paprasta. Iš pirmo žvilgsnio dirvožemio būklę padeda įvertinti lauko žoliniai augalai.  Jie gali „papasakoti“ apie dirvožemio drėgmės režimą, granuliometrinę sudėtį, humuso būklę ir netgi apie dirvožemio rūgštingumo lygį. Ką reikėtų žinoti ūkininkaujant sunkesnėse granuliometrinės sudėties dirvožemiuose?

Apsilankykime Ignalinos r., Dysnos lygumoje, kur vyko Lietuvos dirvožeminikų draugijos mokslinė-praktinė ekspedicija. Konsultuoja dr. Romutė Mikučionienė, LŽŪKT augalininkystės specialistė, Lietuvos dirvožemininkų draugijos sekretorė.

Oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.ltwww.agroakademija.lt, 2019 m. lapkritisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

projekto

4


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos