Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > VERTA ŽINOTI > Interviu su EK atstove: apie ūkininkus, konsultantus ir įspūdžius iš viešnagės Lietuvoje

Interviu su EK atstove: apie ūkininkus, konsultantus ir įspūdžius iš viešnagės Lietuvoje
2019-12-30


VDU Žemės ūkio akademijoje lapkričio pabaigoje vyko SCAR SWG AKIS (komitetas, nagrinėjantis žemės ūkio žinių ir inovacijų perdavimo praktikai  klausimus) tarptautinis susitikimas, kurį drauge su VDU Žemės ūkio akademija organizavo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT).

Susitikime dalyvavo Europos Komisijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros generalinio direktorato Mokslinių tyrimų ir inovacijų politikos pareigūnė, viena aktyviausių  inovacijų  įgyvendinimo politikos formuotoja Inge Van Oost, kuri labai daug betarpiškai bendrauja su žemės ūkio sektoriuje dirbančiais praktikais: konsultantais, ūkininkais, mokslininkais.

Pirmosios viešnagės Lietuvoje proga I. Van Oost klausėme, ką naujo žinių perdavimo srityje konsultantams ir ūkininkams žada naujoji žemės ūkio politika po 2020 m. EK atstovė detaliau susipažino su LŽŪKT įvykdyto projekto „Inovacijų vartai“ rezultatais ir teikiamomis mobiliosiomis  gyvulininkystės paslaugomis.       

Apie inovacijas, žinių perdavimą praktikai ir konsultavimą naujajame finansiniame periode bei įspūdžius Lietuvoje plačiau – reportaže.

© www.lzukt.lt; www.agroakademija.lt, 2019 m. gruodis

apskaita

darbu sauga-2

pasaru-tyrimo-baneris

nuotoliniai mokymai_1

GZPK BANERIS

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/