Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > IKMIS 2020. Pasėlių stebėjimas – situacija Jonavos rajone

IKMIS 2020. Pasėlių stebėjimas – situacija Jonavos rajone
2020-04-07


 Kiekvieną savaitę www.agroakademija.lt skelbiama naujausia videoinformacija iš stebimų pasėlių. Šis videoreportažas parengtas Jonavos r., apžiūrint žieminių kviečių ir žieminių rapsų laukus. Situaciją vertina LŽŪKT Jonavos r. biuro augalininkystės konsultantė Akvilė Petrauskaitė.

 Prisijunkite prie informacinio portalo www.ikmis.lt! Jau dabar rasite nuolat atnaujinamą informaciją apie pasėlių situaciją savo rajone ir visoje Lietuvoje. Sužinosite, kokios ligos ar kenkėjai plinta, rasite augalų apsaugos priemonių naudojimo rekomendacijų, galėsitės naudotis elektroniniais augalų ligų, kenkėjų, piktžolių ir Lietuvoje registruotų augalų apsaugos produktų katalogais. Kenksmingų organizmų plitimas pasėliuose prognozuojamas vadovaujantis meteorologinių stotelių duomenimis, tad sistemoje pateikta informacija yra operatyvi, ir, tikimės, padės priimti teisingus augalų apsaugos sprendimus.

  Karantino metu, visi konsultavimo tarnybos konsultantai dirba toliau, laikosi visų saugumo rekomendacijų, į laukus vyksta prieš tai suderinę su ūkininku. Konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu.

 

Oper. Egidijus Vilkevičius

© www.lzukt.lt; www.agroakademija.lt, 2020 m. balandis

baneris

AgS LT 230x350

ikmis mokymu baneris

apskaita

GZPK BANERIS