Kviečiame mokytis ir nuotoliniu būdu sistemoje IKMIS (https://www.ikmis.lt/).

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > IKMIS – įrankis tvariam ūkiui

IKMIS – įrankis tvariam ūkiui
2021-01-19


Viena svarbiausių Žemės ūkio žinių ir inovacijų sistemos ir bendrai žemės ūkio ateities veiklos krypčių – skaitmenizacija ir išmaniųjų ūkininkavimo technologijų taikymas, teorinių ir praktinių kompetencijų ugdymas, elektroninių ir praktinių paslaugų teikimas.

Kaip gerosios praktikos pavyzdį pristatome jums Konsultavimo tarnybos su partneriais sukurtą ir atnaujintą informavimo apie integruotą augalų apsaugą, konsultavimo ir mokymų informacinę sistemą – IKMIS. Tai 4 nemokamos paslaugos žemdirbiams, konsultantams, mokslo atstovams ir visiems, besidomintiems žemės ūkiu.

IKMIS sistema jau yra nukreipta į Žaliojo kurso tikslų įgyvendinimą, aplinkai draugiškų technologijų skatinimą augalų apsaugos srityje, kur integruotomis, ne cheminėmis augalų kenkėjų kontrolės priemonėmis, skatinamas augalų apsaugos produktų naudojimo mažinimas. Sistema sulaukė puikių sistemos naudotojų ir tarptautinių vertinimų. Kviečiame susipažinti ir prisijungti.

Red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.ltwww.agrokademija.lt, 2021 m. sausisNAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


GEBA_1

ikmis mokymu baneris

baneris-i-agro

GZPK BANERIS


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2021 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos