Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > AUGALININKYSTĖ > LŽŪKT Žinių klubas. #1 Tikslusis ūkininkavimas – tiesa ir mitai. Nuo ko pradėti ir kada atsipirks

LŽŪKT Žinių klubas. #1 Tikslusis ūkininkavimas – tiesa ir mitai. Nuo ko pradėti ir kada atsipirks
2021-03-09


Pristatome podkastą „LŽŪKT žinių klubas“. Kas tai yra?

Podkastas arba tinklalaidė yra pokalbių epizodų tam tikra tema serija, kaip radijo laida. Ją galite užsiprenumeruoti ir savo išmaniajame  telefone klausytis kada tik jums patogu. „LŽŪKT žinių klube“ jūsų laukia daug įdomių temų ir pašnekovų, su kuriais neformaliai diskutuosime ūkininkams aktualiomis temomis, dalinsimės praktinėmis žiniomis ir įžvalgomis.

Pirmojo podkasto svečiai – Alytaus rajono ūkininkas ir „Dzūkijos artojo“ vyriausias agronomas Mindaugas Surdokas bei LŽŪKT Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vyresnysis augalininkystės specialistas Gintautas Klevinskas.

Šį kartą diskutavome, kas svarbu einant tiksliojo ūkininkavimo keliu: nuo ko pradėti, kokie dažniausi lūkesčiai, ar reikia daug investicijų, aptarėme dirvožemio tyrimų ir tiksliojo tręšimo naudą, automatinį vairavimą, beariminį žemės dirbimą, tiesioginę sėją, IT įrankius pasėliams prižiūrėti. Įrodėme, kad tiksliai ūkininkauti gali ir smulkių ūkių šeimininkai.

„LŽŪKT žinių klubo“ organizatoriai kviečia turinį kurti drauge. Prašome siūlyti jums aktualias temas, įdomius pašnekovus, kolegas ūkininkus, kuriuos stengsimės pasikviesti pokalbiui. Savo pasiūlymus galite rašyti komentaruose. O gal ir jūs turite įdomių temų ir trokštate pasidalinti savo patirtimi, norite tapti mūsų podkasto svečiu? Nedvejokite ir parašykite mums rinkodara@lzukt.lt. Būtinai su Jumis susisieksime.

baneris

AgS LT 230x350

ikmis mokymu baneris

apskaita

GZPK BANERIS