Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > GYVULININKYSTĖ > #2. Kaip pasirinkti tinkamą mėsinių galvijų veislę? Pašarai. Nuo lauko iki šakutės – kodėl verta pradėti

#2. Kaip pasirinkti tinkamą mėsinių galvijų veislę? Pašarai. Nuo lauko iki šakutės – kodėl verta pradėti
2021-03-24


„LŽŪKT žinių klubas“ pristato antrąjį podkastą. Svečiai – Šilalės r. ūkininkaujantis Andrius Baublys ir LŽŪKT Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro gyvulininkystės ekspertas Vytas Gudaitis.

Tinklalaidės metu diskutavome apie gyvulininkystės ateitį Lietuvoje, lyginome pienininkystės ir mėsinės  galvijininkystės  perspektyvas. Aptarėme, kaip pasirinkti tinkamiausią galvijų veislę ir kokias renkasi Lietuvos ūkininkai.

O ar verta išbandyti naują kelią pasirenkant kryptį „nuo lauko iki šakutės“? Apie tai įžvalgomis ir patirtimi pasidalino Andrius Baublys, kuris vartotojams pasiūlė savo ekologiniame mėsinių galvijų ūkyje užaugintos jautienosir sukūrė prekės ženklą „Eko Baublių jautiena“.

Kviečiame žiūrėti ir klausytis iki galo – sužinosite, kaip iškepti tobulą steiką.

„LŽŪKT žinių klubo“ organizatoriai kviečia turinį kurti drauge. Prašome siūlyti Jums aktualias temas, įdomius pašnekovus, kolegas  ūkininkus, kuriuos stengsimės pasikviesti  pokalbiui. Savo pasiūlymus galite rašyti komentaruose. O gal ir jūs turite įdomių temų ir trokštate pasidalinti savo patirtimi, norite tapti mūsų podkasto svečiu?
Nedvejokite ir parašykite mums rinkodara@lzukt.lt. Būtinai su Jumis susisieksime.

baneris

AgS LT 230x350

apskaita

mobili-gyvulininkystes-laboratorija

GZPK BANERIS