Liepos 29 d., trečiadienis | 19

Prenumeruoti

VIDEONAUJIENOS > GYVULININKYSTĖ > #9. Laužome stereotipus. Ar tik vyrai veterinarai gali dirbti su stambiaisiais gyvuliais?

#9. Laužome stereotipus. Ar tik vyrai veterinarai gali dirbti su stambiaisiais gyvuliais?
2021-09-17


Podkasto viešnios –  Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro gyvulininkystės specialistės, dirbančios mobilia gyvulininkystės laboratorija – Žyginta Prokopavičūtė ir Kamilė Turskytė.

Drauge su viešniomis diskutavome apie jaunų specialistų integraciją į darbo rinką, pirmuosius konsultanto žingsnius klientų ūkiuose. Gilinomės į gyvulininkystės ūkių situaciją ir perspektyvas, kalbėjome apie galvijų ligų prevenciją, susipažinome, kokios mobilios gyvulininkystės laboratorijos galimybės.

„LŽŪKT žinių klubo“ organizatoriai kviečia turinį kurti drauge. Prašome siūlyti Jums aktualias temas, įdomius pašnekovus, kolegas ūkininkus, kuriuos stengsimės pasikviesti pokalbiui. Savo pasiūlymus galite rašyti komentaruose. O gal ir jūs turite įdomių temų ir trokštate pasidalinti savo patirtimi, norite tapti mūsų podkasto svečiu? Nedvejokite ir parašykite mums rinkodara@lzukt.lt. Būtinai su Jumis susisieksime.

© LŽŪKT, 2021 m. rugsėjis

baneris

AgS LT 230x350

apskaita

mobili-gyvulininkystes-laboratorija

GZPK BANERIS