Kompleksinės paramos reikalavimai


Kompleksinės paramos sistema yra pagrindinė sudedamoji 2003 m. ES bendrosios žemės ūkio politikos reformos dalis, kuria siekiama kurti konkurencingą, visuomenės poreikius atitinkantį ir į rinką orientuotą žemės ūkį.

Kompleksinė parama (angl. cross-compliance) – tai tiesioginių išmokų susiejimas su aplinkosaugos, veterinarijos, maisto saugos, augalų apsaugos, gyvūnų sveikatos ir gerovės reikalavimais bei geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės išlaikymu ūkyje.

Kompleksinės paramos reikalavimai apima valdymo, trąšų, augalų apsaugos priemonių bei geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės reikalavimus.

Kompleksinės paramos klausimais konsultuoti, kaip ir kitas konsultavimo paslaugas teikti, gali tik akredituoti konsultantai. Jei turite daugiau klausimų nei atsakymų, per du šimtus VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos akredituotų specialistų ir konsultantų (sąrašas) Jums padės surasti atsakymus. Net ir tuomet, jei biure nėra reikiamos srities konsultanto, paslaugas suteiks kolegos, dirbantys artimiausio rajono biure.

Su patikima informacija visada saugu! Laukiame Jūsų.Videoinformacija
Parama
Kad deklaravimo procesas vyktų sklandžiai
Trukmė: 04:54
Žiūrėta:  1040