Liepos 14 d., sekmadienis | 24

Gerbiamas www.agroakademija.lt skaitytojau,

sveikinu atvykus į agroportalą Lietuvos žemdirbiams. Tikimės, kad čia publikuojama mūsų komandos parengta praktiška informacija padės pelningai ir saugojant gamtą plėtoti Jūsų pasirinktą verslą.

Per metus Lietuvą apkeliaujame tikriausiai kelis kartus, o lankydamiesi ūkiuose su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) konsultantais ir specialistais, bendradarbiaudami su mokslininkais bei praktikais stengiamės atsakyti į jūs dominančius klausimus.

Ką portale rasite? Žemdirbiams naudingų LŽŪKT organizuojamų mokymų ir renginių kalendorių, Lietuvos ir užsienio agroidėjas, geruosius ūkininkavimo pavyzdžius, išmaniąsias ir aplinkai draugiškas technologijas, mokomuosius vaizdo siužetus, mokslininkų ir konsultantų gamybinių bandymų rezultatus, kurie objektyviai pristatomi straipsniuose ir vaizdo reportažuose.

Kasmet parengiame daugiau kaip pusšimtį vaizdo siužetų. Daug pozityvių ir įvairiapusių patirčių, sutinkame puikių žmonių, kurie dalijasi ne tik ilgametėmis ūkininkavimo tradicijomis, bet ir smagiomis, optimizmu trykštančiomis istorijomis, kuriose ūkininkavimo kelias tik atrandamas, tačiau juo žengiama užtikrintai. Tad jomis su malonumu dalijamės ir su Jumis.

„LŽŪKT žinių klube“ skelbiamose tinklalaidėse išgirsite neformaliai aktualiomis temomis diskutuojančius ūkininkus, miškininkus, verslininkus, universitetų dėstytojus, žemdirbiškųjų organizacijų atstovus. Kaip tai padaryti?

Informacijos portale ras ir stambų, ir smulkų ūkį puoselėjantys įvairių krypčių žemdirbiai. O kad būtų paprasčiau su jomis susipažinti, kviečiu užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kuris Jus pasieks kiekvieną savaitę.

Kasmet atsakymų randame nemažai. Na, o kadangi klausimai vis keičiasi, kviečiame keliauti drauge ir atrasti į juos atsakymus. O gal turite idėjų ar noro pasidalinti sava ūkininkavimo patirtimi?

Rašykite ar skambinkite tel. +370 649 13 424, el. p. [email protected].

Su geriausiais linkėjimais – vyriausioji redaktorė Ramunė Sutkevičienė