Gegužės 20 d., pirmadienis | 24

Atvirai ir aiškiai. #3 kaip nepadaryti klaidų tręšiant, renkantis ir naudojant AAP žieminių ir vasarinių ž. ū. augalų pasėliuose. Technologinės klaidos purškimo metu

Nors gamta ir krečia savus pokštus, žemdirbiai nelūkuriuoja ir atlieka pagrindinius darbus tiek žiemkenčiuose, tiek sėdami vasarojų.

Kaip nepadaryti klaidų tręšiant, renkantis ir naudojant augalų apsaugos produktus žieminių ir vasarinių žemės ūkio augalų pasėliuose, kokių priemonių imtis kovojant su piktžolėmis ir kenkėjais, kokie pagrindiniai darbai, išdygus vasarojui, kokios technologinės klaidos daromos purškiant ir kaip jų išvengti ir kt. aktualijos. Štai tokiomis temomis diskutuota su projekto partneriais trečiojoje edukacinio projekto „Atvirai ir aiškiai: technologinių klaidų prevencija augalininkystės ūkiuose“ tinklalaidėje.

Patirtimi ir įžvalgomis dalijosi „Adama“ produktų plėtros vadovas Baltijos šalims dr. Remigijus Peleckis, „Tradecorp“ produktų konsultantė Jūratė Ruminienė, LŽŪKT Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro augalininkystės specialistė Milda Šniukaitė, UAB „Audrokesta“ pardavimų vadybininkas Virginijus Dailidė ir LŽŪKT Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė.

Kviečiame klausytis.

© www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2023 m. gegužė