Spalio 08 d., šeštadienis | 22

IKMIS 2021. Pasėlių stebėjimas – situacija Vidurio Lietuvoje

Antrasis videoreportažas iš Kauno rajono ūkininkų pasėlių. Vidurio Lietuvoje vyrauja labai geros ūkinės vertės dirvožemiai, tad įdomu pasižiūrėti, kokia situacija žiemkenčių pasėliuose 16 metų savaitę. Aptikome šį tą įdomaus. Pasižiūrėkite. Pasėlius vertina LŽŪKT Kauno r. biuro augalininkystės konsultantas Rokas Antanynas.

O kokia pasėlių situacija Jūsų rajone (LŽŪKT augalininkystės konsultantai pradėjo pasėlių dinaminius stebėjimus 40-yje šalies savivaldybių)?

Darbymečiu turbūt ne kiekvieną dieną galite apvažiuoti visus savo valdomus laukus. Tad jei esate augalininkystės, daržininkystės ar sodininkystės ūkio šeimininkai, branginate savo laiką, bet siekiate gauti koncentruotos ir patikimos pasėlių stebėjimo informacijos, kviečiame jungtis į informacinę sistemą www.ikmis.lt ir nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos bei konsultavimo paslaugomis.

Kad naujienas sužinotumėte pirmieji, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį ir jos įkris į elektroninį paštą. Operatyvią informaciją galite sužinoti ir iš Google Play parsisiuntę IKMIS mobiliąją aplikaciją. Išbandykite.

Vyresn. augalininkystės specialistė Giedrė Masliukovienė, vyr. red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius

© www.lzukt.lt; www.agroakademija.lt, 2021 m. balandis