Balandžio 18 d., ketvirtadienis | 24

IKMIS 2022. Pasėlių stebėjimas – situacija Raseinių rajone

Tai jau 6-asis reportažas iš pasėlių. Šiandien kviečiame apsilankyti Raseiniuose. Žvelgdami į šio rajono žiemkenčių situaciją IKMIS sistemoje matome panašius duomenis kaip ir kituose Lietuvos rajonuose: šiltos ir saulėtos dienos, šiek tiek su minusine temperatūra naktys ir optimalus drėgmės kiekis.

Išsamiau žieminių kviečių, rapsų ir žirnių būklę apžvelgs LŽŪKT Raseinių rajono biuro augalininkystės konsultantė Rimantė Juškienė.

Jeigu susidomėjote, kokia pasėlių situacija jūsų rajone, kviečiame prisijungti į IKMIS sistemą. Joje rasite išsamios informacijos apie integruotą augalų apsaugą, galėsite stebėti esamas meteorologines sąlygas, iškritusių kritulių kiekį ir dar daug kitos naudingos informacijos.

Na, o jeigu per gausius ūkio darbus neturite laiko prisėsti prie kompiuterio, kviečiame parsisiųsti IKMIS mobiliąją programėlę, kurioje taip pat viską galėsite lengvai ir greitai stebėti. Prisijunkite www.ikmis.lt

Vyr. augalininkystės specialistė Giedrė Masliukovienė, augalininkystės specialistė Erika Bindokaitė, augalininkystės konsultantė Rimantė Juškienė, red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius.

© www.lzukt.lt; www.agroakademija.lt, 2022 m. gegužė