Gegužės 21 d., antradienis | 24

IKMIS 2023. Pasėlių stebėjimas – situacija Kauno rajone

Šis videoreportažas iš Kauno rajono ūkininkų pasėlių. Vidurio Lietuvoje vyrauja labai geros ūkinės vertės dirvožemiai, tad įdomu pasižiūrėti, kokia situacija žiemkenčių pasėliuose 17-ą metų savaitę, ar jau reikia naudoti augimo reguliatorius, herbicidus, insekticidus, kuo dar patręšti. Pasėlius vertina Rokas Antanynas, LŽŪKT Kauno r. biuro augalininkystės konsultantas, kuris, be to, ir pats ūkininkauja, tad turi įvairiapusės patirties.

O kokia pasėlių situacija Jūsų rajone? Darbymečiu turbūt ne kiekvieną dieną galite apvažiuoti visus savo valdomus laukus. Tad jei esate augalininkystės, daržininkystės ar sodininkystės ūkio šeimininkai, branginate savo laiką, bet siekiate gauti koncentruotos ir patikimos pasėlių stebėjimo informacijos, kviečiame jungtis į informacinę sistemą www.ikmis.lt ir nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos bei konsultavimo paslaugomis.

Kad naujienas sužinotumėte pirmieji, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį ir jos įkris į elektroninį paštą. Operatyvią informaciją galite sužinoti ir iš Google Play parsisiuntę IKMIS mobiliąją aplikaciją. Išbandykite.

Rokas Antanynas, LŽŪKT Kauno r. biuro augalininkystės konsultantas, vyr. augalininkystės specialistė Giedrė Masliukovienė, vyr. red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius.

© www.lzukt.lt; www.agrokademija.lt, 2023 m. balandis