Balandžio 23 d., antradienis | 24

IKMIS 2023. Pasėlių stebėjimas – situacija Marijampolės rajone

Apie vėlyvojo pavasario išdaigas pietvakarių Lietuvos žiemkenčių pasėliuose, apie žieminių kviečių Euforia ir rapsų Duplo ligas, kenkėjus ir laukiamus darbus reportaže apžvelgs Aivaras Černelis, LŽŪKT Marijampolės r. biuro augalininkystės konsultantas.

O kokia pasėlių situacija Jūsų rajone? Darbymečiu turbūt ne kiekvieną dieną galite apvažiuoti visus savo laukus. Tad jei esate augalininkystės, daržininkystės ar sodininkystės ūkio šeimininkai, branginate savo laiką, bet siekiate gauti koncentruotos ir patikimos pasėlių stebėjimo informacijos, kviečiame jungtis į informacinę sistemą www.ikmis.lt ir nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos bei konsultavimo paslaugomis.

Kad naujienas sužinotumėte pirmieji, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį ir jos įkris į elektroninį paštą. Operatyvią informaciją galite sužinoti ir iš Google Play parsisiuntę IKMIS mobiliąją aplikaciją. Išbandykite.

Aivaras Černelis, vyr. augalininkystės specialistė Giedrė Masliukovienė, vyr. red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius

© www.lzukt.lt; www.agrokademija.lt, 2023 m. gegužė