Liepos 18 d., ketvirtadienis | 24

„DeLaval“ švenčia 140 metų pienininkystės sukaktį

„DeLaval“ nepaliauja pirmoji siūlyti novatoriškų sprendimų, padedančių ne tik ūkininkams, bet ir jų laikomiems gyvuliams. Tokia nuostata gyva ir šiandien. Kviečiame žvlgterėti.

Gustafui de Lavaliui įsteigus įmonę prieš 140 metų, novatoriškumo dvasia tebegyvuoja toliau.

Nuo pat įmonės įsteigimo 1883 m. DeLavalnepaliauja pirmoji siūlyti novatoriškų sprendimų, padedančių ne tik ūkininkams, bet ir jų laikomiems gyvuliams. Tokia nuostata gyva ir šiandien.

Mūsų darbas padėti ūkininkams visame pasaulyje pagaminti kuo daugiau su kuo mažiau ir aprūpinti juos pažangiausiomis naujovėmis bei įrankiais, kad pienininkystės veiklos būtų atliekamos geriau. Tai reiškia, kad tenka rasti tvaresnių ūkininkavimo būdų tam, kad jie galėtų ūkininkauti sėkmingiau ir aprūpinti pasaulį vertingu maistu šiandien ir ateityje. Tam būtinas nuolatinis novatoriškumas, o tai ir yra pagrindas, ant kurio statoma visa DeLavalveikla, sako įmonės prezidentas ir generalinis direktorius Paulas Löfgrenas.

„DeLavalVMS 310 melžimo robotas. Nuotrauka „DeLaval

Pienininkystės pramonėje didėja automatikos ir skaitmenizacijos svarba, o klientų reikalavimai nuolat auga. Didžiuojamės ir esame labai dėkingi savo klientams už tai, kad jie nuolat pasitiki mumis ir mūsų sprendimais. Šiais metais ketiname tai atšvęsti kartu su savo klientais ir verslo partneriais bus įvairių renginių ir šventinių minėjimų, sako Löfgrenas.

Įmonės įkūrėjas Gustafas de Lavalis įsteigė įmonę AB Separator, norėdamas panaudoti savo išradimą išcentrinį grietinėlės separatorių, kuris 1878 m. buvo užpatentuotas. DeLavalpalikimą sudaro net keletas sprendimų, sukėlusių revoliuciją pieno gamyboje pradedant pirmuoju melžimo aparatu su pulsuojančiu vakuumu, pirmąja karuseline melžimo aikštele ir baigiant šiandieninėmis automatinėmis melžimo sistemomis bei skaitmenizuotomis bandos valdymo paslaugomis.

DeLaval E500 karuselinė melžimo aikštelė. Nuotrauka „DeLaval

Apie DeLaval

Mūsų vizija paversti tvarią maisto gamybą įmanoma. Mūsų veikla pagrįsta inovacijomis, todėl savo darbu nuolat ieškome būdų, kaip, kuriant ir tiekiant pasaulyje pirmaujančią melžimo įrangą ir sprendimus, padėti savo klientams pienininkyste besiverčiantiems ūkininkams su mažiau padaryti daugiau.

Šiandien bendrovė DeLavalveikia daugiau kaip 100 pasaulio rinkų, joje dirba apie 4500 entuziastingų specialistų. DeLavalyra grupės Tetra Laval Groupįmonė. Daugiau skaitykite čia: www.delaval.com

DeLaval“ pranešimas spaudai