Liepos 14 d., sekmadienis | 24

Dušas laukuose – paprasta ir patogu

LŽŪKT informacija
2012-04-05


Modernios žemės ūkio technikos gamintojai užtikrina ne tik mašinų efektyvų darbą, bet ir geras vairuotojo darbo sąlygas. Daugelyje kabinų įrengta speciali įleidžiamo oro filtravimo sistema. Vis tik nuimant derlių, tenka nemažai paplušėti, tad viena Didžiosios Britanijos įmonių žemdirbiams siūlo kilnojamąjį lauko dušą, kurį galima pervežti bet kokiu 4x4 džipu arba pikapu.

Dusas

Verslo ekonomika. Straipsnių vidus

Kilnojamieji lauko dušai itin populiarūs tarp Kanados (Šiaurės Amerika) žemdirbių. Dušas prijungiamas prie suskystintų gamtinių dujų baliono ir bet kokios standartinės žarnos. Jeigu nėra galimybės tiekti vandenį, galima panaudoti vandens rezervuarą ir siurblį. Prie dušo kartu pridedamos pusės colio žarnos jungiamosios detalės, dujų reguliatorius ir žarna.

Dušas itin paprastai reguliuojamas. Galima nustatyti norimą vandens temperatūrą ir srovės stiprumą. Srovę taip pat galima reguliuoti – nuo 2 iki 6 litrų vandens per minutę, o 11 kg propano baliono užtenka maždaug 28 valandoms pastoviai naudoti. Automatiniam uždegimui naudojamos dvi D-cell baterijos.

Kilnojamasis lauko dušas kainuoja apie 750 lt.