Gruodžio 09 d., šeštadienis | 23

Šienavimo terminai pratęsti iki rugsėjo

LŽŪKT informacija
2022-08-04

Nacionalinė mokėjimo agentūra informavo apie tai, kad pakeisti pievų ir sodų tarpueilių šienavimo terminai – jie pratęsti iki rugsėjo 1 dienos, kai įprastas terminas buvo rugpjūčio 1 diena.

Rugpjūčio 1 d. žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-476 „Dėl žemės ūkio ministro 2015 m. gruodžio 4 d. įsakymo Nr. 3D-897 „Dėl paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos ir tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo” buvo pakeisti šienavimo terminai pievose ir sodų tarpueiliuose – jie pratęsti iki rugsėjo 1 d., kai įprastas terminas buvo rugpjūčio 1 diena.

Verslo ekonomika. Straipsnių vidus

Dėl itin gausaus lietaus liepos mėnesį ir vis dar labai didelio drėgmės kiekio laukuose ūkininkams sudėtinga laiku užbaigti šienavimo darbus. Atsižvelgus į susidariusią padėtį, ministro įsakymu atnaujintos Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos ir tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklės. Pievų sutvarkymo terminas jose vėlinamas vienu mėnesiu be jokių papildomų išlygų ar sąlygų.

Parengta pagal NMA informaciją