Liepos 14 d., sekmadienis | 24

Sukasi dešimtasis „Sprendimų ratas“

Spalio 5–7 d. į Aleksandro Stulginskio universitetą (ASU) sugužėjo miško, medžioklės ir gyvulininkystės entuziastų būriai - čia vyksta dešimtoji minėtų sričių technologijų paroda „Sprendimų ratas 2017“.

Pirmąją miško, medžioklės, ir gyvulininkystės technologijų parodos „Sprendimų ratas“ dieną įteikti medaliai geriausiems eksponatams. Parodos rengėjai ir eksponatų vertinimo komisija šiemet atkreipė dėmesį ir į naujienų bei švietėjiškų žinių sklaidą - medalis įteiktas Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos redakcijai „Mano ūkis".

Parodos organizatoriai siekia nustebinti ir išrankiausius lankytojus: gausi šviečiamoji programa (net 21 seminaras), Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijų, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos ir kitos tematinės ekspozicijos, vietos bendruomenių produkcijos, tematinio turizmo maršrutai bei edukacinės programos, gyvūnų ir paukščių ekspozicijos bei galimybė susipažinti naujausiomis gyvulininkystės technologijomis.

Vyksta ASU Agronomijos, Miškų ir ekologijos bei Žemės ūkio fakultetų mokslininkų ir žemės ūkio specialistų konsultacijos.

Jūsų laukia ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) miškininkystės specialistai, kurie suteiks reikiamas konsultacijas ne tik privačių miškų savininkams, bet visiems, suinteresuotiems miškų ūkio plėtra (miškotvarkos projektai, medynų tūrio ir kokybės vertinimas, biržių atrėžimas visų rūšių kirtimams, miško valdų matavimo GPS aparatu ir deklaravimo darbai, valdos ribinių linijų žymėjimas, valdų žemėlapių sudarymas, želdinimo projektų rengimas ir visų paraiškų pagal KPP miškininkystės srities priemones pildymas).
Sukate galva, kaip galima sutaupyti pieno ūkyje? LŽŪKT gyvulininkystės specialistai atvykę su mobilia gyvulininkystės laboratorija taip pat kviečia susitikti parodoje ir aptarti Jums rūpimus klausimus, susipažinti su laboratorijos teikiamomis paslaugomis. Nemažai pieno ūkių savininkų jomis jau pasinaudojo (atsiliepimus galite skaityti čia). Atvykite ir JŪS, nepasigailėsite.

©www.lzukt.lt, www.agroakademija.lt, 2017 m. spalis